MAŁOPOLSKI ŁOWCA ATRAKCJI- KONKURS DLA DZIECI !!

RUSZA WAKACYJNY KONKURS DLA DZIECI W MAŁOPOLSCE !

Jak co roku Gorczańska organizacja Turystyczna wspólnie z Województwem Małopolskim zaprasza do wzięcia udziału w konkursie „Małopolski Łowca Atrakcji” . Konkurs skierowany jest do wszystkich osób wypoczywających w Małopolsce podczas wakacji. Co należy zrobić?
Wystarczy wejść na stronę www.visitkamienica.pl i znaleźć listę obiektów biorących udział w akcji - JESTEŚMY JEDNYM Z NICH. Następnie odwiedzić wybrane punkty- CZYLI M.IN NASZ SKLEPIK FIRMOWY i zdobyć mapę Małopolskiego Łowcy Atrakcji.
Na mapie znajdują się puste miejsca, należy je wypełnić naklejkami, które będą dostępne w każdym wybranym obiekcie. Każdy obiekt posiada swoją oryginalną naklejkę. Konkurs trwa od 1 lipca do 31 sierpnia 2015 r. (do tego czasu należy wysłać mapę na wskazany adres, liczy się data stempla pocztowego).

Osoby, które odwiedzą wszystkie punkty, zbiorą wszystkie naklejki, które wkleją w mapę i prześlą na wskazany adres zdobędą tytuł Małopolskiego Łowcy Atrakcji i odbiorą nagrody gwarantowane. Aby ubiegać się o nagrodę główną wystarczy odwiedzić i skorzystać z atrakcji co najmniej 8 obiektów biorących udział w konkursie. Mapy należy przesłać na adres: Gorczańska Organizacja Turystyczna Kamienica 467 34-608 Kamienica

Nagrody: Na zwycięzców czekają pobyty weekendowe w wybranych obiektach biorących udział w akcji i wiele innych atrakcyjnych nagród. Atrakcyjne nagrody czekają również na osobę, która wyśle najciekawsze zdjęcie z atrakcji, którą odwiedziła. Zdjęcia należy wysyłać na adres biuro@visitkamienica.pl w tytule wiadomości należy wpisać Małopolski Łowca Atrakcji – Imię i Nazwisko. Wśród najciekawszych zdjęć rozlosujemy atrakcyjne nagrody. ZAPRASZAMY DO WZIĘCIA UDZIAŁU!!!

Zamów przez internet:

Dołącz do nas:

Lokalizacja:

Wyróżnienia: