Całkiem nowe etykiety
Całkiem nowe etykiety
Od niedawna nasze etykiety soków Bio  w butelkach  o pojemności 300ml całkowicie się zmienily. Postawiliśmy na jasne kolory i prostote wykonania. Są lekkie i świetnie prezentują się na butelkach. Mamy nadzieję, że Wam również przypadna do gustu.
więcej
Wycieczki w PPUH Tłocznia Maurer
Wycieczki w PPUH Tłocznia Maurer
PPUH Tłocznia Maurer oferuje także wycieczki połączone z degustacją produktów. Gości przyjmujemy w naszym sklepie firmowym w Zabrzeży, gdzie w otoczeniu dużych, dębowych beczek można skosztować pełen wachlarz naszych produktów. Dzieciaki dodatkowo mogą własnoręcznie spróbować wytłoczyć sok jabłkowy, na ręcznej prasie.
więcej
Pyszna Polska 2017
Pyszna Polska 2017
Od 2 do 4 czerwca odbyły się Targi Gastronomiczno - Hotelarskie Magdy Gessler. Impreza miała miejsce w Hali Stulecia we Wrocławiu. Jej celem było zebranie w jednym miejscu producentów wyrobow świetnie sprawdzajacych sie w gastronomii i hotelarstwie, ale także przedstawicieli wielu lokali w Polsce.
więcej
Krzyz Małopolski
Krzyz Małopolski
Krzysztof Maurer, właściciel naszej ekologicznej Tłoczni Maurer, podczas Święta Kwitnącej Jabłoni w Łącku został odznaczony Srebrną Honorową Odznaką Województwa Małopolskiego - Krzyż Małopolski.
więcej
Targi BioPlanet
Targi BioPlanet
13 maja w Warszawskim EXPO XXI odbyły się wenętrzne targi hurtowni ekologicznej BioPlanet.
więcej
Zbliżające się wydarzenie
Zbliżające się wydarzenie
Już w najbliższą niedziele tj. 30.04.2017 w Nowym Sączu odbędzie się rozpoczęcie sezonu pojazdów zabytkowych pod nazwą: "RajdoZlot Sądecki"
więcej
« pierwsza3456789ostatnia »

Zamów przez internet:

Dołącz do nas:

Lokalizacja:

Wyróżnienia: