Tłocznia Maurer w Google
Tłocznia Maurer w Google
Zapraszamy na nasz profil w wyszukiwarce Google.
więcej
II Sądecka Watra Archeologiczna 28 lipiec 2018
II Sądecka Watra Archeologiczna 28 lipiec 2018
II Sądecka Watra Archeologiczna W Maszkowicach i w Zarzeczu koło Łącka już dzisiaj.! Zapraszamy wszystkich zainteresowanych archeologią Karpat i turystyką kulturową. Będzie możliwość zwiedzania stanowiska archeologicznego na Górze Zyndrama w Maszkowicach pod opieka kierującego wykopaliskami. Zwiedzający będą mieć okazję zetknąć się z odległą historią regionu, obejrzeć i wziać do ręki znaleziska sprzed 3500lat. Dla zainteresowanych od godziny 14:00 w Szkole Podstawowej w Maszkowicach odbędą się konferencje...
więcej
Możliwe opóźnienia w dostawach
Możliwe opóźnienia w dostawach
Kochani zapewne już wiecie jak wiele szkód wyrządził w naszej okolicy deszcz. :( Niewiarygodne jaka to niszcząca siła natury. W związku z licznymi zerwaniami dróg, bardzo wysokimi stanami wód, osuwiskami czas dostawy może się wydłużyć. Liczymy na Waszą wyrozumiałość. Ps. Deszcz dalej pada, a my mamy nadzieje, że wkrótce przestanie i nie wyrządzi ich więcej.
więcej
Dzień OJCA!!
Dzień OJCA!!
Dzień Ojca w Tłoczni Maurer. Z tej wyjątkowej okazji mamy przygotowane rabaty do -30% na naszym sklepie internetowym www.sklepmaurera.pl Znajdź prezent idealny z tej okazji. Smacznie i naprawdę tanio!
więcej
Syropy BIO 300ml
Syropy BIO 300ml
NOWOŚĆ W OFERCIE SYROPY BIO w butelkach o pojemności 300ml.
więcej
Degustacja  Krako Slow Wine Kraków
Degustacja Krako Slow Wine Kraków
Podwieczorek na dwa kieliszki. Tak nazywała się degoroczna degustacja zorganizowane w Krako Slow Wine w Krakowie. Dwa słowa podsumowania wydarzenia. Niesamowity klimat oraz świetni degustatorowie. :) Może do zobaczenia za rok? Zdjęcia autorstwa: Michał Zięba, Studio Proste
Wysokoprocentowość naszych produktów
Wysokoprocentowość naszych produktów
Produkcja alkoholu to długi proces.. Wiele etapów, których nie można opuścić. My produkujemy tradycyjną metodą destyalcji, a nasze sprzęty są do tego odpowiednio przygotowane. A tak wygląda destylator.
« pierwsza3456789ostatnia »

Zamów przez internet:

Dołącz do nas:

Lokalizacja:

Wyróżnienia: