Biokurier
Biokurier
w ostatnim wydaniu magazynu Biokurier pojawił się artykuł z udziałem naszych ekologicznych soków.:)
więcej
Ekogala Jasionka 9-10 grudzień 2016
Ekogala Jasionka 9-10 grudzień 2016
W dniach 9-10 grudnia br. można było nas spotkać na jednym ze stoisk podczas Międzynarodowych Targów Produktów i Żywności Wysokiej Jakości.
więcej
Targi Horeca GastroFood  16-18 listopad
Targi Horeca GastroFood 16-18 listopad
W poprzednim tygodniu mieliśmy okazję pojawić się na targach Horeca Gastrofood, które odbyły się w Krakowie. Było to wydarzenie gdzie można było również spotkać tysiące produktów dla gastronomii, najlepszych szefów kuchni czy stylistów żywności.
więcej
news
Oferta prezentowa
Szeroka gama oferowanych przez nas produktów pozwoliła nam na stworzenie gotowych zestawów prezentowych, które doskonale sprawdzą się jako prezent dla kontrahentów, przyjaciół, rodziny..
więcej
Targi Smaki Regionów Polagra Poznań 2016
Targi Smaki Regionów Polagra Poznań 2016
Targi POLAGRA Smaki Regionów w Poznaniu dobiegły końca. Jak zwykle było to dla nas bardzo przyjemne przeżycie i na pewno będziemy mieć pozytywne wspomnienia :) Dziękujemy, że mogliśmy tam z Wami być!
więcej
Dożynki Prezydenckie Spała 2016
Dożynki Prezydenckie Spała 2016
W ostatni weekend, tj. 10-11 września odbyły się Dożynki Prezydenckie w Spale. Dożynkom towaryzszyło Miasteczko Regionów, na którym stoiska miały okazje pokazać poszczególne regiony. Wśród wystawców można było spotkać nas i nasze produkty. Cieszymy się, ze mogliśmy am być oraz że mieliśmy okazję gościć przy naszym stoisku Parę Prezydencką.
« pierwsza3456789ostatnia »

Zamów przez internet:

Dołącz do nas:

Lokalizacja:

Wyróżnienia: