Złota siódemka

ZŁOTA SIÓDEMKA to prestiżowy projekt, który swą premierę miał w grudniu 2012 roku. Jest on organizowany przez Portal TV EXPO we współpracy z ogólnopolskimi kanałami telewizyjnymi z grup TVP, POLSAT i TVN.

Redakcja TV EXPO tworząc programy telewizyjne takie jak; Panorama Branż, Zielona Polska, Polski Stół poznała i nawiązała kontakty z tysiącami polskich firm. Szczególnie, program Panorama Branż pozwolił naszej redakcji poznać setki innowacyjnych rozwiązań, myśli technologicznej i starań polskich firm w dziedzienie konkurencyjności, a jednocześnie stał się platformą informacji na temat tych mało nagłaśnianych aspektów polskiego biznesu.

Nasza redakcja w oparciu o te bogate doświadczenia postanowiła stworzyć projekt, która pozwoli wyróżnić firmy potrafiące w niełatwej rzeczywistości gospodarczej kłaść największy nacisk na rozwój technologii, innowacyjność i w konsekwencji najwyższą jakość swoich produktów. ZŁOTA SIÓDEMKA to rekomendacja praktyków dla firm za ich realne osiągniecia!

ZŁOTA SIÓDEMKA ZDROWEJ ŻYWNOŚCI 2015, w której znalazła się firma TŁOCZNIA MAURER w kategorii SOKI I NAPOJE była trzecią edycją tego projektu. Marka MAURER została wyróżniona za produkowane od lat ekologiczne, zdrowe, tłoczone na zimno soki owocowe, cenione przez konsumentów w kraju i za granicą.

Zamów przez internet:

Dołącz do nas:

Lokalizacja:

Wyróżnienia: