soki@maurer.com.pl
 18 444 64 27

Syropy ekologiczne

Syropy ekologiczne to prosty skład (sok ekologiczny oraz ekologiczny cukier trzcinowy) i doskonały smak. Sok ekologiczny, z którego powstaje wytwarzany jest tradycyjną metodą tłoczenia na zimno, co pozwala zachować naturalny i intensywny smak owocu. W połączeniu z ekologicznym cukrem trzcinowym powstaje świetny sposób na orzeźwiający napój czy dodatek do ciast i deserów. Nasze syropy ekologiczne to gwarancja najwyższej jakości oraz naturalnego smaku.

Naturalny, ekologiczny sok stanowi podstawę każdego syropu ekologicznego, jaki znajduje się w naszej ofercie. Są te posiadają certyfikat ekologiczny, a wytwarzane są w rodzinnym gospodarstwie poprzez użycie świeżych owoców lub warzyw, bez stosowania koncentratu oraz innych dodatków. Każdy sok to 100% naturalny sok powstający wyłącznie ze świeżych owoców bądź warzyw.

Oferowane przez nas syropy ekologiczne są niskosłodzone, posiadają w swoim składzie cukry pochodzące z owoców oraz ekologiczny cukier trzcinowy.. Zachęcamy do spróbowania naszych syropów ekologicznych - w ofercie posiadamy kilka smaków, wśród których każdy znajdzie dla siebie coś odpowiedniego!

    

Syrop malinowy BIO
Syrop rabarbarowy BIO
Syrop aroniowy BIO
Syrop czarna porzeczka BIO
partnerzy
partnerzy