soki@maurer.com.pl
 18 444 64 27

Sok z kiszonej marchewki i soku jabłkowego

Skład: Sok z kiszonych marchewek (80%) i jabłek (20%), mieszanka przypraw (sól, czosnek, chrzan, ziele angielskie, liść laurowy)

Naturalny sok kiszony z marchewek i jabłek to świetne rozwiązanie dla osób, które lubią zdrowo i smacznie żyć. Ten produkt Tłoczni Maurera to zdrowy sok, w którego składzie znajdziecie jedynie odżywczą marchew, jabłka oraz nadające ciekawego aromatu przyprawy. Nie musisz martwić się o to, że podczas produkcji nasz sok utracił ważne składniki mineralne czy witaminy. Proces kiszenia ma niezwykle łagodny przebieg, który wręcz zwiększa przyswajalność niektórych substancji odżywczych.

Znajdująca się w naszym soku marchew to warzywo bogate w przeciwutleniacze oraz beta-karoten, będący związkiem przekształcającym się w cenną dla zdrowia i urody witaminę A. Poza tym, sok z marchwi pomaga zachować dobry wzrok i wzmacnia odporność. Natomiast drugi podstawowy składnik soku kiszonego z marchewek i jabłek znany jest z właściwości odchudzających oraz poprawiających trawienie. Dodatkowo, jabłka są cennym źródłem witaminy C oraz licznych minerałów. Zadbaj o siebie - wypróbuj pyszny sok z kiszonych marchewek i jabłek Maurer.

 

300 ml
Dostępność: tak

 

partnerzy
partnerzy