soki@maurer.com.pl
 18 444 64 27

Sok z kiszonych buraków i soku jabłkowego

Smak jak najbardziej może iść w parze ze zdrowiem – i potwierdza to sok z kiszonych buraków z dodatkiem jabłka. Ta niezwykła, unikalna receptura opracowana została przez Tłocznię Maurera dla osób poszukujących wyjątkowego smaku pełnego zdrowia i pozytywnej energii. Sok wykonany jest w całości z ekologicznych produktów. Zawiera w większości kiszony sok z buraczka z domieszką smacznego soku z jabłek. Całość doprawiona jest zdrowymi ziołami i przyprawami, m.in. solą czy chrzanem i czosnkiem. Dzięki pasteryzacji sok zachowuje swoją świeżość 6 miesięcy od daty rozlewu.

Przed otwarciem należy wstrząsnąć, jako że sok z kiszonych buraków i jabłek zawiera naturalnie występujący, mętny osad. Po otwarciu należy spożyć go w przeciągu – w tym okresie zachowa walory smakowe oraz wszystkie ważne dla organizmu substancje odżywcze, witaminy i mikroelementy.

Sok z kiszonych buraków i jabłek nie jest sztucznie dosładzany, zawiera jedynie cukry naturalnie występujące w składnikach. Ponadto sok ten to znakomity sposób na dbanie o zdrową sylwetkę, gdyż jest niskokaloryczny. Ponadto dostępny jest w atrakcyjnej, niskiej cenie.

Skład: Sok z kiszonych buraczków (80%) i jabłek (20%), mieszanka przypraw (sól, czosnek, chrzan, ziele angielskie, liść laurowy)

 

 

300 ml
Dostępność: tak

 

partnerzy
partnerzy